Kategoriler

İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

Sevgili Müşterilerimiz,

Satışını yaptığımız her ürünün açıklama kısmında ölçü ve yapılan malzeme hakkında bilgiler yer almaktadır. Satın almak istediğiniz ürün hakkındaki açıklamayı dikkatlice okuyup, gerektiğinde ek bilgi almak istediğiniz  konularda whatsap hattımızdan danışarak,  sizin için  uygun olduğuna  karar verdikten sonra satın alma işleminizi  gerçekleştiriniz. Sipariş kargolanmadığı sürece müşterilerimiz siparişlerini  iptal etme  hakkına sahiptir.  Kargoyu teslim aldıktan sonra ise 7 gün içinde ürünü iade etmeyi ya da değiştirmeyi isteme  hakkına sahiptir. Ancak Müşteriden kaynaklı bu taleplerde ürünün tarafımıza  geri dönüş kargo ücretlerini  karşılayarak  firmamıza göndermesi gerekmektedir.  Bunun yanı sıra  ürünlerimiz  müşteriye giderken profesyonel şekilde paketlenerek gönderilmekte olduğu halde neticede  kırılabilir bir malzemeden üretilmiş olmaları itibariyle  kargoda hasar alma ihtimali her zaman bulunmaktadır.

Bu yüzden müşterilerimizinde özenli bir paketleme yaparak ürün iade  işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde  kargo şirketi ile bize ulaştıralan  ürünün kırılarak gelmesi halinde  ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. 

Ürün İade ve Değişim Taleplerinizi, öncelikle  ürünü kargodan teslim aldıktan  itibaren en geç 7 gün içerisinde  05356217721 nolu telefonu arayarak ya da whatsaptan mesaj yazarak bize iletebilirsiniz. Sonrasında ürünü vereceğimiz adrese kargolayınız. Ücret iadeniz, gönderilen ürünün  eksiksiz, kırılmamış ve kullanılmamış olarak kargodan teslim alındığında,  havale ile yapılan ödemelerde aynı gün kredi kartı ile yapılan ödemelerde 7 gün içinde hesabınıza geçmiş olacaktır. 

 

Özel Sipariş Verilerek Kişiye Özel Yaptırılan Ürünlerde İade ve Değişim Yapılmamaktadır.

 

UA-132414893-1 UTC